O aktualnym stadium

Aktualnie osiągnęłam stadium, w którym zielenieję i żółknę z zazdrości widząc kogoś w dżinsach z wysokim stanem i luźną koszulą włożoną do środka. Kto ma TALIĘ. Wcale nie musi być to talia osy, może być szeroka, albo i z wałeczkami, wszystko jedno. (Jeszcze tylko 15 tygodni!!!)

Ah, jeszcze z nowości, to wiemy już, że osoba w brzuchu jest dziewczynką i prawdopodobnie ma zadarty nos, zupełnie jak ja, to ci zbieg okoliczności!

Niby nie chciałam być #teampink i dzieciątko na pewno nie będzie ubierane od stóp do głów w róże, ale jedna znajoma rodziny Tego własnoręcznie wykonała TAKIE CUDA, że nie ma siły, bez różu się nie obędzie. Nie wiem czemu, ale widok tej paczuszki (na razie na zdjęciach, paczuszka przyszła do Marbelli) strasznie mnie wzruszył, no ale nie muszę w sumie wiedzieć czemu, JA MAM HORMONY, MNIE WOLNO!

A jeśli chodzi o prezenty, Ten dostał od jednego kumpla trampki w krokodyle, oczywiście też dla małej i w związku z tym nasuwa się natrętna refleksja, że oni, to znaczy Ten i jego latynoscy kumple, namiętnie zapuszczają brody, są wielkimi maczo, spotykają się w środku nocy żeby pić wino i palić papierosy…. a potem obdarowują się artykułami dla niemowląt, prawie przy tym płacząc.

Poza tym chyba nic nowego. Odwalam dedlajny i w połowie czerwca może będę już odrobinę bardziej wyluzowana, a mniej zawalona robotą, odliczam dni, cieszę się, że da się nosić sukienki i nie trzeba portek ani rajtek, pomału załatwiam sprawy urzędowe typu uznanie ojcostwa, a w wolnym czasie leżę z ręka na brzuchu i delektuję się (na razie) delikatnym pukaniem i kuksańcami.

A to paczuszka pełna cudów.

1 Response so far »

  1. 1

    Aba said,

    Śloczości ta paczuszka!


Comment RSS · TrackBack URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: