Trochę o serialach, trochę o rzeczywistości

Nawet nie wiecie JAKA TO ULGA że Rachel i Joey byli razem tylko przez dwa odcinki. I to nawet dobrze nie byli razem. Od kiedy bowiem, kilka lat temu, obejrzałam na jutubie odcinek, w którym Ross is fine,  zupełnie nie mogłam się pogodzić z tym faktem, no bo JOEY?…. Ogólnie dziesiąty sezon trzyma poziom, wcale nie wiedziałam, że fantastyczny odcinek, w którym Joey mówi po francusku (rownież widziany kiedyś na jutubie), to też sezon 10. Pomału jednak zbliżamy się ku końcowi i naprawdę będzie mi ich wszystkich brakować. (Nawet Rossa, chociaż go nie cierpię.)

(Przy okazji widać, jak silną bazą i inspiracją byli „Przyjaciele” dla takiego „Jak poznałem waszą matkę” czy innej „Teorii wielkiego podrywu”)

Jeśli chodzi o rzeczywistość natomiast, to koszmarnie nie mam pieniędzy i nie będę ich miała pewnie co najmniej do marca, ale mam bardzo BARDZO podejrzany napad optymizmu i konieczność ograniczania wydatków do jedzenia i podstawowej chemii napawa mnie jakby ekscytacją – ciekawe z iloma eurami dam radę tak przeżyć miesiąc??? (Pewnie niedługo mi przejdzie i jeszcze wpadnę w depresję z powodu niemożności zakupu jakieś szmaty z Zary albo Mango, spokojnie.) Poza tym zaczął się w końcu luty, adiós styczniu, w pracy zamknęłam stres końca semestru i prawie delektuję się nową grupą Libańczyków i zupełnie innym niż podczas semestru rytmem pracy. Nie mogę uwierzyć, że tylko dwa lata minęły odkąd pracuję w mojej firmie, mam wrażenie że w styczniu 2015 obudziłam się po długim letargu i zaczęłam być znowu SOBĄ. Czas przed owym styczniem to jakieś niewyraźne majaki. 

Reklamy

Komentarze 2 so far »

 1. 1

  frotka said,

  a ja rozmaślona śledziłam ten wątek
  szczególnie wcześniej, jak tylko joey był w niej zakochany

 2. 2

  Mariposanegra said,

  No popatrz, a mnie absolutnie wstrząsało na samą myśl!


Comment RSS · TrackBack URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: