O tradycyjnym oraz telewizji. 

Zacznę tradycyjnie: niech ten styczeń już się skończy!… Bo na razie to dosłownie cios za ciosem, zwłaszcza w finansowym sensie, więc podjęte przeze mnie wyzwania NIE FARBOWAĆ WŁOSÓW (15 tygodni i nie mam potrzeby!) oraz NIE ROBIĆ ŻELOWYCH PAZNOKCI (5 tygodni i nie jest źle) powinny wyjść mi na dobre w każdym sensie. Nigdy przedtem nie robiłam tego typu postanowień, nie wspominając o upublicznianiu ich na blogu, więc jestem naprawdę podekscytowana, a własny, coraz lepiej widoczny kolor włosów naprawdę mi się podoba! 

Poza tym zaliczyłam błyskawiczną wizytę w domu rodzinnym, a w trakcie podróży powrotnej usłyszałam rozmawiającą przez telefon panią za mną, zwracającą się do interlokutora w te słowy: Dwa godziny spałam, normalnie jak BORSUCZ!! Przełknąwszy formę liczbnika, zastygłam w zadumie nad tą dziwną krzyżówką zoologiczną, a może naprawdę są w Polsce regiony, które tak nazywają borsuki?? A może u mnie z uszami coś NIETEGES??

Pozostając w temacie polskim, mam 2 obserwacje telewizyjne.

a) Eksperci w telewizji robią rewolucje w każdym temacie: kuchennym (Gessler), stylistycznym (Sablewska), fryzjerskim (taki brunet na M), mieszkaniowym (Szelagowska), ślubnym (taka ładna blondynka, była tancerka), sprzataniowym (Rozenek) oraz

b) prawie wszyscy, a najbardziej Gessler i fryzjer, zamaszyście rzucają kurwami na wizji.

Czy to jest teraz modne??? Bardzo długo nie oglądałam polskiej telewizji i szczerze mówiąc odczułam autentyczne zdumienie, mimo wypiiiiiiiiipowania kurw i spierdolonych rzeczy (typu tatar bądź pasemka). 

Tymczasem nie ma wyjścia, czas iść sprawdzać egzaminy. 

Reklamy

Komentarze 3 so far »

 1. 1

  frotka said,

  publiczna kurwa jest chyba teraz modna

 2. 2

  soullm said,

  O tempora, o mores!

 3. 3

  patrasova said,

  tak tak, to klasyka. I wszędzie, ale to wszędzie poradniki w stylu : sześć punktów jak zjeść pomidora albo pięć miejsc, które musisz zobaczyć albo wypunktowane to i to i owo. Ta durna moda najbardziej obecna jest na blogach;P


Comment RSS · TrackBack URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: