O szczurach i skłonnościach kryminalnych

A czytaliście o tych Chińczykach we Włoszech, co robili kaszmir z sierści szczurów? Według mnie, to wcale nie taki głupi pomysł, szczury wydają mi się dużo bardziej ekologiczne niż merynosy i jedwab… i z materiałem przerobowym nie byłoby problemu. A Chińczycy to w ogóle bardzo pomysłowy naród, złego słowa nie można powiedzieć.

W weekend zaczęłam oglądać Breaking Bad, mimo że bardzo długo się wzbraniałam, i jestem już w połowie drugiego sezonu. Nie wiem dlaczego, ale bardzo pociąga mnie tematyka przejścia na złą stronę mocy, robienie zła w dobrych intencjach (vide Dexterna przykład) i te sprawy. Drogi pamiętniczku, czy to znaczy że sama mam kryminalne skłonności i tkwi we mnie potwór?

Poza tym to informuję że zaczął się luty, śniegu wciąż brak, a temperatura oscyluje w ciągu dnia wokół pięciu stopni. Plus.

Reklamy

Komentarze 3 so far »

 1. 1

  Aleksandra said,

  [Dot. śniegów, zim, temperatur ujemych]
  Borze. Jak to zupełnie nie ma sprawiedliwości na tym świecie.

 2. 2

  też tak mam z tą ciemną stroną mocy (dlatego w filmach i serialach na ogół kibicuję czarnym charakterom, jakkolwiek to o mnie świadczy). jakoś mnie to fascynuje, zwłaszcza w przypadkach, gdy ludzie w dobrej wierze robią bardzo złe rzeczy właśnie.

 3. 3

  Mariposanegra said,

  Dokładnie, kluczowa jest ta dobra wiara, bo taki na przykład Joffrey z Gry o Tron nie budzi we mnie ŻADNEGO pozytywnego uczucia…


Comment RSS · TrackBack URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: