O wyzwaniu i czterech kawach

Bardzo nie lubię biegać w padającym śniegu, wolę już minus czternaście, bo przy minus czternastu nic mokrego i lepkiego nie osadza mi się na rzęsach. A przy śniegu owszem, ograniczjąc mi wizję oraz irytując niewymownie.

Poza tym to zebrałam się wreszcie na odwagę i wzięłam zamówiłam skórzane spodnie. Teraz czekam w napięciu, bo możliwe że będę w nich wyglądała, jak członek gangu motocyklowego Czerwone Diabły, mimo że portki są czarne, możliwe też że będą twarde i sztywne i nie będę mogła się w nich ruszyć, albo osiągnę efekt przesadnie wyuzdany, a żadne z wyżej wymienionych nie leży bynajmniej w moich zamiarach. No nic. Zobaczymy. Zawsze lubiłam wyzwania.

A w niedzielne południe piłam (trzecią tego dnia) kawę z Viktorią Be, kiedy owa Viktoria poinformowała mnie zupełnie mimochodem, iż jej zdaniem leci na mnie Hans. Kawa stanęła mi w gardle, dostałam ataku kaszlu oraz wybałuszyłam na nią oczy, niezdolna pojąć JAKIM CUDEM ona dochodzi do takich wniosków. Wciąż w stanie najwyższego wzburzenia, poleciałam potem na kolejną kawę z pawicami, od progu opowiedziałam im o idiotycznym pomyśle Viki, a te, zamiast w charakterze zimnego trupa stoczyć się pod kawiarniany stolik, wymieniły tylko znaczące spojrzenia, a Yara wyznała mi, iż w tym tygodniu wszystkie po kolei i od siebie niezależnie pytały ją, czy aby jakaś MIĘTA między nami nie rośnie. Ludzie, jaka MIĘTA??? Nagle poczułam, że ktoś tu zwariował i możliwe że ja, więc postanowiłam w to zwyczajnie kategorycznie nie uwierzyć, oraz odmówiłam dalszych rozmów na powyższy temat. Wypite z rozpędu cztery duże kawy dały mi się tego dnia za to bardzo we znaki.

Jeśli chodzi o dzisiejszy dzień natomiast, to pamiętajcie, że święty Walenty to patron wariatów!

(A ja ze swej strony dedykuję go mojej największej życiowej miłości)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: