Taka miłość jest jedna

Po spożyciu zupki chińskiej o smaku krewetki nabrałam nieco wigoru i, z braku lepszych zajęć, włączyłam sobie Pidżamę Porno na Jutubie i zabrałam za rozchadzanie chabrowych szpilek, mam bowiem bardzo silne postanowienie przetańczyć w nich całą noc na urodzinowej imprezie Heleny. Impreza jest za miesiąc, mam więc trochę czasu, a uważam, że idzie mi już całkiem nieźle, gdyż udało mi się wytrzymać w nich dwie godziny NA STOJĄCO. A nawet PRASUJĄC. (Prawie jak Susan w najnowszym sezonie Desperate Hausewives, który to sezon na marginesie uważam za tak okropnie, tak przerażająco ZŁY, że średnio co dwie i pół minuty mam ochotę pirzgnąć kapciem w telewizor. Powstrzymuje mnie tylko wrodzone poczucie sprawiedliwości, oraz inteligencja i rozsądek – to przecież NIE WINA TELEWIZORA.)

(Wyszłam już z pierwszego etapu rozchadzania, który polega na solidnym zmoczeniu najgrubszej z posiadanych skarpet, włożeniu skarpety na kończynę, a na skarpetę rozciąganego obuwia i wytrzymaniu tak jak najdłuższej ilości czasu, najczęściej, szczególnie na początku,  z zaciśniętymi zębami i łzami w oczach. Metoda jest może nieco drastyczna, ale naprawdę skuteczna, wymaga również wytrwałości, ale ja w tej kwestii jestem zdolna do ponoszenia ofiar, bo moje obuwie kocham miłością bezgraniczną i bezwarunkową i kupuję w celu NOSIĆ. Drugi etap rozchadzania polega już tylko na regularnym noszeniu w domu na gołą stopę, nic takiego.)

Mam ochotę na metkę cebulową.

Reklamy

Komentarze 2 so far »

  1. 1

    A czemu się moczy skarpetkę?

  2. 2

    Mariposanegra said,

    Hmmmmmmmmmm, bo mokra skóra się łatwiej rozciąga, nie zdarzyło Ci się nigdy mieć na sobie latem sandałów, które się nieco rozchlapały, po tym, jak w nich zmokłaś???
    Ale dlaczego tak się dzieje to już nie wiem.


Comment RSS · TrackBack URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: