Lejos de ti el mundo ya me da igual

Osobę, która weszła dziś tutaj szukając w góglach słowa GUPIA informuję uprzejmie, iż wiem, że słowo owe ma sześć liter a nie pięć, a permanentnie piszę je z błędem, bo tak mi bardziej pasuje do twórczej ekspresji.

Biegać dziś byłam. W lesie trochę gorzej, bo jakby brakowało mi przyczepności pod stopami, ale ogólnie bosko. I wcale nie odczułam, że był to mój pierwszy raz od dwóch miesięcy. A jak wybiegałam z lasu, po szosie, bo w charakterze pobocza gościnnie występowały półtorametrowe zaspy, to ustąpił mi miejsca samochód jadący z przeciwka. Zatrzymał się, poczekał aż przebiegnę obok niego i ruszył dalej. Albo taka kultura, do której ja, dzicz z Polski, nieprzyzwyczajonam, albo tam są znaki Pierwszeństwo dla dżogerów, czego do tej pory nie zauważyłam, bo akurat pot zalewał mi oczy.

Robercik zmienił se zdjęcie na fejsbuku na podobiznę Christiana Bale z American Psycho, na której to podobiźnie oprócz prężącego biceps Christiana widać również odnóża dolne chędożonej właśnie przez niego dziewoi. Odnóża obute są w czarne szpilki i opierają się o Christianowe barki. Ja tam uważam, że zdjęcie jak najbardziej pasuje do Robercikowego charakteru, co uważa Sabrina nie wiem, ale jej komentarz brzmiał: Ale ty jesteś przecież dużo PIĘKNIEJSZY niż ten tu… Mój natomiast – Fajowe buty. Fiksacja kogo czym widoczna jak na dłoni.

Ten styczeń to ja widzę czarno. Nienawidzę stycznia.

A pranie od sześciu godzin w pralce.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: